Digitální tisk

Centrum digitálního tisku je vybaveno stroji, které ve své kategorii patří ke světové špičce a vytváří komplex, který umožňuje pokrýt širokou škálu poptávky po digitálním tisku. Pracoviště kooperuje se střediskem ofsetového tisku, kde k nejvýznamnějším kooperacím patří personalizovaný digitální přítisk různých ofsetem potištěných archů jako jsou různé složenky, vstupenky, personalizované dopisy a jiné.

Konica Minolta Bizhub Press C6000 je rychlý a kvalitní produkční digitální tiskový stroj. Tiskne a kopíruje plnobarevně v rozlišení až 1200 dpi na archy do formátu 300x488 mm a gramáže 300 g/m2.

Xerox Nuvera DT120 je špičkový černobílý produkční tiskový stroj. Dokáže tisknout ve vysoké kvalitě rychlostí 120 tisků za min. až do formátu A3+ vč. vkládání speciálních archů, snášení, vazby V1 a skládání.

Xerox DC240 kopíruje a tiskne plnobarevné archy do formátu 330x488 mm a gramáže 300g/m2 v menších nákladech. Vše ve špičkové kvalitě a na počkání.

Canon iPF9000 patří do skupiny nejkvalitnějších velkoformátových tiskáren. Tiskne ve fotografické kvalitě na max. roměr 1,5x15 m na širokou škálu materiálů. Využívá UV odolné inkousty a tisky jsou po zalaminování vhodné i pro venkovní použití.Slouží k tisku velkoformátových fotografií, reklamních tabulí, reprodukcí obrazů, plánů, apod.

Xerox W6204 kopíruje a tiskne černobílé plány, plakáty a jiné tisky do rozměru 0,91x15 m na bílý, barevný a fluo papír.


Významná a moderní je spolupráce s rámařstvím, které je schopno doplnit velkoformátový tisk paspartováním a rámováním ve špičkové kvalitě.